Cadde Kasap, Cadde Kasap Ankara, Hakkımızda, Ürünler, Et, Dana Ürünleri, Dry Aged Etler, Kuzu Ürünleri, Köfte Ürünleri, Katkısız Şarküteri, Hazır Yemekler, Sağlıklı Fast Food Paketler, Bebeklere Özel Etler, Katkısız Doğal Tatlar, Blog, iletişim, Uzman Ekip, En Uygun Fiyat, Helal Kesim, TGK Et ve Et Ürünleri Tebliği, Fiyat Listesi, dana, kuzu, köfte, hamburger, şarküteri, iletişim, Balgat, Cadde, Kasap, Ankara
Anasayfa/

HAKKIMIZDA
Cadde Kasap et ürünleri mağazasını en ince ayrıntısına kadar dizayn etmiş, gıda üretim, işleme ve satışına uygun olarak düzenleyip inşa ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmuştur. Tüm Ankara’ya hizmet etmeyi amaç edinmiş olan CADDE KASAP, hedeflerini sürekli yükselterek ilke edinmiştir.

Konusunda uzman güleryüzlü personeli, temizlik ve hijyen konularındaki hassasiyetleri ile farklı bir KASAP anlayışı getirmiştir. Cadde Kasap bir ayrıcalık ve KALİTE HEDEFLERİ gereği olarak %100 Müşteri Memnuniyeti hedefini odak noktasına almış bir işletmedir.

Sizleride bu farkı yaşamak, kaliteyi hesaplı almanın keyfine varmak ve farklı olduğunuzu hissettirmek üzere Cadde Kasap Mağazamıza bekliyoruz.